Atrakcje

Kryty basen
ogród oranżeria ptactwo zadaszony grill miejsce na ognisko Widok z góry Leskowiec

Jedną z największych atrakcji jest kryty basen, czynny od maja do października. Można z niego korzystać w każdą pogodę. Otoczony kamiennymi elementami i bujną zielenią ma przyjemny egzotyczny charakter. Do dyspozycji gości jest również sauna parowa, która ma działanie lecznicze i relaksujące.

Zagospodarowanie terenu wokół pensjonatu pozwala na spędzanie wolnego czasu na wypoczywaniu, leżakowaniu, jak również na grze w siatkówkę, czy badmintona. Posiadamy oranżerię z przestrzenią do grillowania i biesiadowania.

Dużym urozmaiceniem jest hodowla ptactwa ozdobnego oraz królików. Można przyjrzeć się tym zwierzętom z bliska, nakarmić je, pogłaskać. Posiadamy także staw z pstrągiem tęczowym, którego można złowić na grilla.

Przy pensjonacie znajdują się atrakcje dla dzieci: trampolina, plac zabaw, piaskownica, brodzik, bajkowy domek do gier i dużo wolnej przestrzeni do zabaw.
więcej>>

Wielkim atutem jest zielona górzysta okolica, gdzie można spacerować po lesie, zbierać grzyby, czy udać się szlakiem na Leskowiec (922 m n.p.m.). Zimą jesteśmy dobrą bazą wypadową na narty. Niedaleko znajduje się wiele wyciągów narciarskich, na przykład Czarny Groń (32 km) w miejscowości Rzyki, Szklana Góra (27 km) w Harbutowicach, lub Mosorny Groń (42 km) w miejscowości Zawoja. Możemy również zorganizować kulig dla naszych gości.

sauna ptactwo grzyby
©Fluder Pensjonat / Fontfabric™
Zapraszamy również na naszą stronę www.agroturystyka-fluder.com
FB